Tillbaka till samtliga rapporter

Lekplatser

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Niklas den 11:42, sön 12 november 2017

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

El fel på belysning, tänder och släcker om varannat. Plus att färg på glaset är trasigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Statusuppdatering

    Postat av Alingsås kommun 11:45, sön 12 november 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 18:26, sön 10 december 2017

  • Nu är den på höger sida trasig! Kanske skulle byta alla lampor samtidigt? Måste lysa alla 3 minst för att få ett ok belysning

    Postat av Niklas 18:26, sön 10 december 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.