Tillbaka till samtliga rapporter

Träden är så stora så att de döljer belysningen vilket medför dålit upplyst gångbana

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Stefan Persson den 16:35, sön 5 november 2017

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Träden är så stora så att de döljer belysningen vilket medför dåligt upplyst gångbana

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vänd Er till Skurups kyrka då dessa äger träden

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 14:01, mån 6 november 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.