Tillbaka till samtliga rapporter

Minst fem stycken gatulyktor som inte fungerar vid gångväg.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 18:26, sön 5 november 2017

Skickades till Stockholm, 4 minuter senare

På gångvägen mellan Hammarbyhöjden och Skärmarbrink så är det minst fem stycken gatulyktor som inte fungerar, nära SL:s tåggarage. Detta är precis i närheten av den gångbro som leder över tågspåren och det är väldigt mörkt och obehagligt på grund av detta. Lamporna har inte fungerat på runt 2 månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:05, sön 3 december 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.