Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning vid fastigheterna Havberg 128 och Havberg 152

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Marie Malmgren den 13:07, sön 29 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Hej. Det finns en trasig gatubelysning vid fastigheterna Havberg 128/Havberg 152. Den har varit trasig i ca 14 dagar. Det vore jättefint om den blir lagad snart. Tack så mycket! Mvh Marie Malmgren Havberg 154

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Still open, via questionnaire, 06:47, fre 1 december 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.