Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig vägskylt

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 12:22, tis 24 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Del av vägskylt på Sandgatan har fallit av och ligger på marken. Direkt efter infart från Svaneholmsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.