Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 12:18, tis 24 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Glassplitter inne i tunneln och utanför på västra sidan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fixar Vi tack för info mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 13:30, tis 24 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.