Tillbaka till samtliga rapporter

Hålor i gatan på parkeringen vid förskolan

Anonym rapport i kategori Parkering, 22:16, mån 16 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Dessa hål har varit där, mer eller mindre sen vår dotter började på förskolan för snart 4,5 år sedan. Varför inte asfaltera där en gång för alla så förskolan får en ordentlig parkering!?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?