Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:10, onsdag 11 oktober 2017

Skickades till Sundsvall, 4 minuter senare

Någon har haft tråkigt och tömt papperskorgen i väderskyddet i granlohoms centrum

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Men det är ju självklart så att Sundsvalls kommun fixar problem när det är de som har ansvaret och känner till dem.Gatan Äger! Men de kan inte göra något på annans mark eller gator som ägs av andra (Trafikverket eller samfälld/enskild väg, eller företag som äger reklamväderskydd). Ägoförhållanden syns inte i appen.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:26, onsdag 8 november 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.