Tillbaka till samtliga rapporter

Gångväg dålig asfalt

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 18:30, tisdag 10 oktober 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Dålig asfalt på gångvägen, det växer igenom och ser tråkigt ut. Ojämn yta som gör det lätt att snubbla

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.