Tillbaka till samtliga rapporter

Skyltar med lekande barn hade varit bra

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 15:20, sön 1 oktober 2017

Skickades till Skurups kommun, 5 minuter senare

Det borde finnas skyltar om lekande barn eller något liknande på sträckan. Då folk kör runt hundra på denna sträckan och det är 60 tung trafik är stort problem här dom bränner på som bara den

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej denna väg tillhör Trafikverket tag kontakt på 0771-921 921 ell, mail trafikverket@trafikverket.se mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 10:17, mån 2 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.