Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas på cykelbanan

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 12:53, fre 29 september 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 2 minuter senare

Hej, Här ligger det massa krossat glas på cykelbanan och ut på vägen. Kommer skada cyklar och bilar. Detta borde sopas up snarast. Tack!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Glaset ligger fortfarande kvar och skapar mycket problem för alla som cyklar här. Vore tacksam om detta kunde prioriteras. Tack! Mvh

    Postat anonymt 12:30, fre 6 oktober 2017

  • Hej, Det har snart gått en månad glaset ligger fortfarande kvar. Kan ni prioritera detta? Tack!

    Postat anonymt 20:41, mån 23 oktober 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 13:50, fre 27 oktober 2017

  • Det har gått ca 1,5 månader och inget har hänt. Kan någon åtgärda detta? Tack på förhand!

    Postat anonymt 13:22, mån 6 november 2017

  • Det ser bra ut nu

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:08, onsdag 14 mars 2018

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.