Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:22, tis 26 september 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Glassplitter över ett lite större område i tunneln. Främst vänstra ingången. Gammalt splitter ligger också utmed norra gräskanten strax väster om tunneln.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tar bort detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:29, tis 26 september 2017