Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:22, tis 26 september 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Glassplitter över ett lite större område i tunneln. Främst vänstra ingången. Gammalt splitter ligger också utmed norra gräskanten strax väster om tunneln.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tar bort detta

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 08:29, tis 26 september 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.