Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampan bruten

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:52, sön 10 september 2017

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Detta gatlampan är bruten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skickar informationen till vår entreprenör som får titta på det. Mvh Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:32, mån 11 september 2017

  • Hej, stolpen är påkörd och vår entreprenör har kopplat ut elen. Ny stolpe är beställd och ska sättas upp. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Postat anonymt 08:52, mån 11 september 2017

  • Still open, via questionnaire, 16:58, mån 9 oktober 2017

  • Hej, nu ska belysningen vara på plats igen. Med vänlig hälsning Linda Stålberg, Ale kommun

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:28, mån 27 november 2017