Tillbaka till samtliga rapporter

Sopsäckar bland lövträd

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 14:49, söndag 10 september 2017

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Säckar med plast och annat bråte I lövskogen bakom bilverkstäder o Bra biltvätt . Man kan gå in i dungar från gångvägen från 162

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Jag skriver vet ej ovan för jag får om o om igen förfrågan om problem lösts.Jag kommer inte att springa till alla de platser och kolla om problemen är åtgärdade. Jag känner att det är på ert bord att åtgärda problemen jag har sett och skickat uppgifter om till denna app"Fixa min gata" Hälsningar Åse

    Postat anonymt 17:51, söndag 8 oktober 2017

  • Hej Åse, Ärendet är vidarebefordrat till ansvarig avdelning på kommunen. Uppdateringarna som du får mail om är systemet som skickar automatiskt och "tyvärr" inget som vi kan påverka.

    Postat av Lysekils kommun 12:43, fredag 10 november 2017, markerad som åtgärd schemalagd

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.