Tillbaka till samtliga rapporter

Översvämmning

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Lars lindmark, 13:58, sön 10 september 2017

Skickades till Malmö kommun, 2 minuter senare

Vatten på gångväg , översvämmat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?