Tillbaka till samtliga rapporter

Gång- och cykelbana

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 14:39, söndag 20 augusti 2017

Skickades till Alingsås kommun, 1 minut senare

Buskar från privat fastighet hänger ut på mer än hälften av gång och cykelbana.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Problemet är löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 22:28, torsdag 19 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.