Tillbaka till samtliga rapporter

Troligtvis stopp i avloppet från brandstationen.

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av Cecilia svensson den 22:12, lör 5 augusti 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Amatörer vet ej mennbågot är fel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fullt med sand i ledningen!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Göran Sivertsen 15:28, mån 7 augusti 2017

  • Jag hoppas att sanden är bortrensad från ledningen.

    Postat av Cecilia svensson 08:56, sön 3 september 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.