Tillbaka till samtliga rapporter

Avbruten skylt

Anonym rapport i kategori Vägmärken och skyltar, 14:57, måndag 17 juli 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 3 minuter senare

Skylten vid övergångsstället har blivit avbruten och ligger löst på marken. Detta har hänt innan. Vet inte om det beror på dåliga svetsningar eller att dräneringsarbete pågår i närheten. Kanske någon arbetsfordon som har kört ner den vad vet jag.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.