Tillbaka till samtliga rapporter

Vägar (Övriga)

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 10:42, mån 17 juli 2017

Skickades till Partille kommun, 2 minuter senare

Vägar (Övriga)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag ser nu att possitionen i min rapport är helt felaktig ! Vet ej varför, trodde att telefonens gps skulle ge rätt position automatiskt. Jag får skaparen ny rapport, ni kan makulera denna.

    Postat anonymt 11:03, mån 17 juli 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:18, mån 14 augusti 2017