Tillbaka till samtliga rapporter

Avstängningen av cykel o gångbana längs med vägen med staket är helt oproportionell .att man inte vill ha in fordon till skolbygget är förståeligt, men tvärgående trafik behöver inte påverkas. Förslag är att ta ned staket, så cyklar o gående kan passera.

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Susanna den 09:13, ons 5 juli 2017

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Se ovan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Still open, via questionnaire, 09:41, ons 2 augusti 2017

  • Man har skyltat upp, men jag anser fortfarande att avstängningen för cykel o gående är helt onödig.

    Postat av Susanna 09:41, ons 2 augusti 2017

  • Still open, via questionnaire, 21:25, ons 30 augusti 2017

  • Still open, via questionnaire, 16:13, tors 28 september 2017

  • Still open, via questionnaire, 19:17, tors 26 oktober 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.