Tillbaka till samtliga rapporter

Dagvattenbrunn överfulla vid regn Ramsbovägen 14

Anonym rapport i kategori Vatten och avlopp, 17:02, lör 24 juni 2017

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Grus från vägarbeten fyller brunn som sen inte tar vatten vid regn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 09:25, sön 23 juli 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:25, sön 23 juli 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.