Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gatan. Kan vara pga kabelarbete.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Henriette Ellberg den 12:15, tis 30 maj 2017

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Medborgare kom in på Information Skurup och meddelade att hålet i gatan ej är markerat och har inte blivit asfalterat efter kabelarbetet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Från Jakobsgatan söder mot Femkorset, ej asfalterat efter gatuarbetet på trottoaren. Folk går och ramlar och skadar sig. Åtgärda!

    Postat anonymt 10:58, fre 29 december 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.