Tillbaka till samtliga rapporter

Två olysande (släkta) lampor i denna rondell

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:39, fredag 19 maj 2017

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Släkta lampor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 23:13, fredag 23 juni 2017

  • Hej! Tja, vad ska man säga? Inte fixat på en månad.... Varför skall fel påpekas om fel inte åtgärdas på en månad. Kollade idag midsommarafton, nämnda 2 och ytterligare 3 i anslutning till markerad rondell vid Tuve torg. Ni får kolla på kväll när dom skall vara tända. 😁

    Postat anonymt 23:13, fredag 23 juni 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 01:52, lördag 22 juli 2017

  • I denna rondell är det 4 lampor som inte lyser. Förstår om ni kollar dagtid att ni inte ser vilka. Ska försöka skicka ny rspport där ALLA markeras.

    Postat anonymt 01:52, lördag 22 juli 2017

  • Fortfarande öppen, via frågeformulär, 23:19, lördag 19 augusti 2017

  • Hej! Tänkta funktionen med appen är bra. Men sen då?? Inget händer! Finns fler lampor som inte lyser när dom skall. Är det nån mening att skicka in detta??? 🙄🤔🤥

    Postat anonymt 23:19, lördag 19 augusti 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.