Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderrostat staket

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Lennart Törnqvist den 11:30, fredag 21 april 2017

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Sönderrostat staket mot gångväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, ska kolla vem som äger detta. Jag återkommer.

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat av Ale kommun 15:06, fredag 21 april 2017

  • Hej, det är kommunen som äger marken och vi kommer att ta ner staketet.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Ale kommun 08:27, tisdag 2 maj 2017

  • Hej, Ale kommun kommer att ta ner staketet till hösten. Med vänlig hälsning Linda Henningsson, Ale kommun

    Postat av Ale kommun 14:10, torsdag 6 juli 2017

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun 14:10, torsdag 6 juli 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.