Tillbaka till samtliga rapporter

Löv och grus i tunnel

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Kristoffer Alpsjö den 22:00, fre 31 mars 2017

Skickades till Stockholm, 5 minuter senare

Gc-banorna i området är föredömligt sopade inför våren. Men i flera tunnlar ligger det högar med löv och grus. Jag gissar att sopmaskinerna är för höga för att köra in där. Men då får entreprenören lösa det på annat sätt. Det måste bort, annars är arbetet inte slutfört.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Jag fick bra återkoppling vilket är ovanligt.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kristoffer Alpsjö 00:34, lör 29 april 2017

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.