Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning på Tulesholmsgatan 107

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:46, mån 13 mars 2017

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Har ringt er ett par gånger!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:31, mån 10 april 2017

  • Det tog tid Jag och en granne ringde flera ggr

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:31, mån 10 april 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.