Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:59, tors 19 januari 2017

Skickades till Lidingö, 1 minut senare

Många trasiga lampor på g/cväg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:35, tors 16 februari 2017

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 19:19, tors 16 mars 2017

  • Bedrövligt nu när det är ljust ute då bytter ni lampan,alla mörka veckor va det trasigt

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:19, tors 16 mars 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.