Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa Färsjövägen 4

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning av Tomas Zetterström den 15:10, tisdag 10 januari 2017

Skickades till Söderhamns kommun, 5 minuter senare

Trasig lampa Färsjövägen 4

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Postat av Tomas Zetterström 16:29, tisdag 7 februari 2017, markerad som löst

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.