Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fungerar ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:01, fre 28 oktober 2016

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysning fungerar ej.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag undersöker saken

    Postat anonymt 08:01, mån 31 oktober 2016

  • Hej!

    Verkar som många utav belysningspunkterna fungerar dåligt, de är tända och sedan kan de vara släckta i perioder. Platsen som belysningen är vi är särkilt viktig då det finns en sopstation där. Det känns otryggt att vistas där.

    Postat anonymt 09:36, fre 25 november 2016

  • Hej, jag skickar ärendet vidare igen

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 10:55, fre 25 november 2016

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:48, sön 25 december 2016

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:26, mån 23 januari 2017

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.