Tillbaka till samtliga rapporter

Beläggn ej återställd efter kabelarbete

Anonym rapport i kategori Vägar, 04:33, ons 9 oktober 2013

Skickades till Lerum, 2 minuter senare

För över 6 månader sedan gjordes arbeten med kabel/kabelskåp intill vägen. Beläggningen återställdes aldrig och nu regnar gatan sönder. Ytan är ca 1,5 kvm

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Still open, via questionnaire, 09:11, ons 6 november 2013

  • Jag fick efter anmälan ett skrivet svarsmail att de skulle åtgärda skadan och att detta tidigare missats.
    Dock har inget skett och skadan är kvar.

    Postat anonymt 09:11, ons 6 november 2013

  • Reparerat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:20, fre 27 juni 2014