Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning påslagen alltid

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:39, mån 5 september 2016

Skickades till Orust, 1 minut senare

Gatulamporna har lyst konstant i över två veckor nu. antagligen samma problem i hela området, någon som kan tänka sig ta ansvaret för att fixa det?

Tack!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Reparatör tillkallad och skall vara på plats under dagen idag(2016-09-06). /Björn Martinsson Orust kommun

    Postat av Björn Martinsson 07:59, tis 6 september 2016

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

För att skicka din uppdatering…

Har du ett lösenord för FixaMinGata?

Ja, jag har ett lösenord

Glömt ditt lösenord? Bekräfta via epost nedan genom att ange ett nytt lösenord. När du bekräftar kommer ditt lösenord att uppdateras.

Nej Låt mig bekräfta uppdateringen via epost

Att ange ett lösenord är valfritt, men om du gör det kommer du lättare att kunna rapportera problem, lämna uppdateringar och hantera dina anmälningar.

Ditt lösenord måste inkludera 6 eller fler tecken.