Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt staket längs gångbanan mot Stinsvägen

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 08:28, mån 22 augusti 2016

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Trasigt staket, ligger delvis in i häck på privat tomt. Varit så åtminstone över sommaren.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Staketet har reparerats

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:32, tors 1 september 2016

  • Jag vet inte vilket staket ni har lagat för staketet på gångbanan mot Stinsvägen är fortfarande trasigt.

    Postat anonymt 22:11, tors 8 september 2016

  • Vi har reparerat ett staket på Stinsvägen men det verkar som det inte var rätt plats. Vi fixar detta på denna plats också. är det järn eller trä ?

    Postat anonymt 11:04, fre 9 september 2016

  • Okej, detta är av trä och finns precis innan avspärrningen till Stinsvägen 23.

    Postat anonymt 21:36, fre 9 september 2016

  • Vi har fixat ett staket till på Stinsvägen

    Postat anonymt 15:06, tis 13 september 2016

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.