Tillbaka till samtliga rapporter

Bilar kör på gc-väg

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 11:01, tors 14 juli 2016

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Boende på området som ägs av Skurupshem använder gång o cykelväg som vändplats och transporter till lägenheterna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Självklart är det med bil jag menar...

    Postat anonymt 11:35, tors 14 juli 2016

  • Hej Vi har grindar i öst och väst körde ut inne ifrån SKH område så bör de sätta trafik-hinder att detta upphör mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:03, mån 25 juli 2016

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.