Tillbaka till samtliga rapporter

Sned belysningsstolpe.

Rapporterat av mobile i kategorin Skadegörelse av Daniel Lindefelt, 17:06, tors 8 december 2022

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Bil kört in i belysningsstolpe den 8/12-22 kl 16:50. Förmodas sitta snett. Kabelbrott?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag missade att svara dig, förlåt för det. Tack för ditt meddelande, stolpen är omhändertagen. Mvh Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Kil (Gatuavdelningen) 13:54, onsdag 18 januari 2023

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?