Tillbaka till samtliga rapporter

Okej att använda parkeringsutrymme till byggskräp?

Rapporterat av mobile i kategorin Nedskräpning, anonymt 19:58, onsdag 23 november 2022

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Samma problem som vanligt. Restaurangerna har ett eget regelverk?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?