Tillbaka till samtliga rapporter

Gångvägen behöver sopas

Rapporterat av desktop i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 20:18, fre 14 oktober 2022

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Det har fallit ovanligt mycket tallbarr på gångvägen den här hösten. Dessutom kommer nu löven till det. Det är väldigt halt att gå på för oss som går med käpp, och vid regn blir det ännu värre. Det är hög tid att sopa den här gångvägen mellan Enevägen och Sågvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 20:25, fre 11 november 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?