Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt gatulyse

Rapporterat av mobile i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:00, torsdag 1 september 2022

Skickades till Ockelbo, 4 minuter senare

Gatulyset utanför Smedjevägen 3 är svart, inte första gången de händer, hoppas de åtgärdas omgående.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Det kommer ske en rondering inom de närmsta veckorna där funktionen testas på all belysning. Problemet åtgärdas i samband med det.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Ockelbo (Ockelbo kommun) 11:19, fredag 2 september 2022

  • Är nå glappt i de här gatlyset, ena kvällen är de svart, o nästa kväll då lyser de, är nog inte bara lampan som behöver bytas.

    Postat anonymt 22:59, torsdag 29 september 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?