Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i asfalten intill brunn.

Rapporterat av mobile i kategorin Övrigt, anonymt 20:38, torsdag 18 augusti 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 1 minut senare

Hålet har varit där i ca 1 år. Men har nu blivit mycket större. Bovägen 5

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Tack för din anmälan. Åtgärd kommer att ske.

    Tillstånd ändrat till: Åtgärd är schemalagd

    Postat av Östra Göinge kommun 07:41, fredag 2 september 2022

  • De var här och la asfalt. Men dagen efter hade det rasat ner i brunnen. Så det är fortfarande ett hål där.

    Postat anonymt 21:25, torsdag 15 september 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?