Tillbaka till samtliga rapporter

Grus, sand och glassplitter i vändplan bakom lintjärn.

Rapporterat av mobile i kategorin Renhållning och sophämtning, anonymt 12:16, onsdag 13 juli 2022

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Grus och sand från vinter som ej är uppsopat. Ligger också glassplitter utspritt på platsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:27, onsdag 10 augusti 2022

  • Skickar vidare ärendet till Fastighet.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 15:06, onsdag 17 augusti 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?