Tillbaka till samtliga rapporter

GC-väg nästan övervuxen av buskage

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 21:30, torsdag 23 juni 2022

Skickades till Partille kommun, 5 minuter senare

Se bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?