Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning av lekplats Prästamosseskolan

Rapporterat av desktop i kategorin Nedskräpning av Kajsa Karlsson, 10:59, onsdag 22 juni 2022

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Rejält nedskräpat på lekplatsen ovanför Prästamosseskolan. Går ej att leka här alls. Troligtvis nedskräpat under natten till idag. Hoppas ni kan prioritera och lösa så att detta blir bortstädat fort!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Vi kommer behandla ert ärende och återkommer.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 12:15, onsdag 22 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?