Tillbaka till samtliga rapporter

Kant på trottoar

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 14:37, fredag 3 juni 2022

Skickades till Forshaga kommun, 2 minuter senare

Sliten kant på trottoaren och exponerat armeringsjärn. Detta är ett problem eftersom det är framför vår parkering och risk för punktering.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi kapar av järnet!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:26, torsdag 9 juni 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.