Tillbaka till samtliga rapporter

Dåligt vägunderhåll

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 12:50, torsdag 12 maj 2022

Skickades till Mora, 5 minuter senare

Grusvägen är så gropig så man är rädd att köra sönder bilen. En adress efter vägen har hemtjänst så det är ganska mycket trafik efter vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?