Tillbaka till samtliga rapporter

Asfaltskada

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 13:21, torsdag 5 maj 2022

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Asfaltkanten helt sönderkörd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:46, torsdag 2 juni 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?