Tillbaka till samtliga rapporter

Flera sopsäckar står vid vägkanten

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 14:08, torsdag 31 mars 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Dessa sopsäckar har ståttdär i flera veckor En sönderslagen stol ligger längre västerut på vägen ca200 m

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Jag tycker att alla inblandade (utom de hjärndöda mögsvinen som använder naturen som soptipp) sköter detta perfekt Tommy Karlsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:03, torsdag 28 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.