Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning fortfarande släckta?!?!?!

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning av Johan Nordgren, 22:17, torsdag 24 mars 2022

Skickades till Östra Göinge kommun, 2 minuter senare

Har inte dom andra felanmälningarna kommit fram eftersom det händer nada?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:41, fredag 22 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?