Tillbaka till samtliga rapporter

Förra veckan rensades brunnarna i gatan utanför VM-titeln hus . Bruksgatan12.Nu smäller det ena brunslocket nör bilarna kör över.Det är så irriterande och hörs inomhus. Mvh ulla Svensson.brunnslocket

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 19:20, måndag 7 mars 2022

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

Brunnslock ligger fel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Skrivfel uppstod- VM titelnshus 😃 ska stå Mitt hus! Var snäll och ändra.tack

    Postat anonymt 19:28, måndag 7 mars 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:43, måndag 4 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.