Tillbaka till samtliga rapporter

Birger Anderssonsväg 1-2

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:25, mån 11 januari 2016

Skickades till Lerum, 4 minuter senare

Gatulampan fungerar ej, har varit det i några veckor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:45, tis 9 februari 2016