Tillbaka till samtliga rapporter

2 st gatubelysningar på Dyvelstensvägen är svarta. Det är 2 lanpor direkt efter varandra så det blir väldigt mörk vid platsen, där det är ett skogsbryn.

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Pia Nilsson, 20:20, torsdag 13 januari 2022

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

2 trasiga lampor på Dyvelstensvägen. Det är obehagligt mörkt då det är skog vid platsen och 2 lampor direkt efter varandra är trasiga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?